Kaleye sürpriz Yann Sommer atağı

Bayern Münih'in deneyimli kalecisi Yann Sommer'in Alman devinden ayrılabileceği belirtildi. 34 yaşındaki file bekçisi için Manchester United iddiaları ortaya atıldı.

Tuna Tunca - NTV Spor 11.05.2023 - 16:52

Bayern Münih'in ara transfer döneminde 8 milyon Euro'ya transfer ettiği Yann Sommer ile vedalaşabileceği haberleri Alman basınında geniş yankı buldu. Öte yandan Yann Sommer'in olası yeni takımı da duyuruldu.

Bild'in haberine göre Yann Sommer birkaç hafta içinde Bayern Münih'ten ayrılabilir. Tuchel'in Manuel Neuer'i as kaleci olarak düşündüğü belirtilirken, Sommer'in yaz aylarında yeni bir maceraya yelken açabileceği kaydedildi.

ALMANYA LİGİ HABERLERİ


Haber detayında Yann Sommer'in yeni adresinin Manchester United olabileceği vurgulandı. Kırmızı Şeytanların 34 yaşındaki eldiveni sezon başı ve devre arasında da istediği bilgisi geçildi.

Manchester United'da David de Gea'nın yaptığı hatalar sebebiyle tartışılmaz olmadığı belirtildi. Transferde somut adımların atılması durumunda Bayern'in Sommer için ödediği 8 milyon Euro'nun altına düşmek istemediği kaydedildi.

İNGİLTERE PREMİER LİG HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...