Kalman Meszöly iz üstünde

Kalman Meszöly, Antalya'nın Kemer ilçesinde, Macar futbol takımlarının kamp olanaklarını araştırdı.

NTV Spor

11.11.2010 - 15:44

A Milli Takım ile Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Kalman Meszöly, Antalya'nın Kemer ilçesinde, Macar futbol takımlarının kamp olanaklarını araştırdı.

Meszoly, Macar takımlarının Kemer Rose Hotels'de kamp yapmaları için çalışmalar yaptıklarını ve bu konuda rapor hazırlamak ve saha ve tesisi yerinde görmek için Kemer'e geldiğini söyledi.

Kemer'i gerek hava, gerekse de doğa olarak çok güzel bulduğunu ifade eden Meszöly, Rose Hotels futbol kompleksinin de kamp için çok uygun olduğunu belirtti. Çok sayıda Macar takımının kamp için Türkiye'yi seçeceğini de vurgulayan Meszöly, ''Macaristan'a döndüğümde 1. ligde mücadele eden birçok Macar takımına Türkiye ve Kemer'de kamp konusunu rapor halinde sunacağım'' dedi.

Otel genel koordinatörü Yeliz Gül Ege de 2011 kış sezonunda futbol takımlarının kamp programlarının netleştiğini, kış döneminde, Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Macaristan, İsviçre, Norveç, Romanya, Arnavutluk, Rusya ve Kazakistan'dan 25 futbol takımının otellerinde konaklayacağını ve kamp yapacaklarını bildirdi.
        
BORDEAUX MAÇINI UNUTAMIYOR
Fenerbehçe'de unutulmaz günler yaşadığını da ifade eden Meszöly, Fenerbehçe'de unutmadığı en önemli anısının Bordeaux-Fenerbahçe maçı olduğunu söyledi. Meszöly deplasmanda 3-2 galip geldiklerini, o dönemin Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olan Bordeaux'u yenerek büyük bir başarıya imza attıklarını kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...