Karabükspor'da Ünal Karaman dönemi!

Spor Toto Süper Lig'de son sırada bulunan Kardemir Karabükspor, Ünal Karaman ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Teknik direktör Levent Açıkgöz ise kulübün genel menajerliğine getirildi.

NTV Spor 21.03.2018 - 11:27 | Son Güncelleme: 21.03.2018 - 17:38

Spor Toto Süper Lig'de hem ekonomik hem de sportif açıdan zor günler geçiren Kardemir Karabükspor, teknik direktör Ünal Karaman ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. 

Kulüp başkanı Mehmet Aytekin, "kan değişikliğine" ihtiyaçları olduğunu ve bu nedenle Karaman ile masaya oturduklarını söyledi.

Mevcut teknik direktör Levent Açıkgöz ile yollarını ayırmayacaklarını ve kendisinin bundan sonra kulübe genel menajer olarak hizmet edeceğini anlatan Aytekin, "Zor günleri atlatmak için canla başla mücadele ediyoruz. Öncelikle işin ekonomik boyutunu düzeltmek için çalışıyoruz. Bunun yanında sportif konu da çok önemli. Durumumuz bu anlamda iç açıcı değil ve bir kan değişimi gerekiyordu. Tecrübeli teknik direktör Ünal Karaman ile bir yılı opsiyonlu 1,5 yıl anlaştık. Allah nasip ederse resmi sözleşme imzalanacak ve hemen takımın başına geçecek. İnşallah daha iyi olacak her şey." dedi.

Sayfa Yükleniyor...