"Kararı TFF verecektir"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sahada adalet isteyen ve oyunun, oyuncular tarafından belirlenen bir lig olmasını istediklerini söyledi. Orman, ayrıca Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesinde yaşanan hakem polemiğine de değindi.

NTV Spor 10.02.2015 - 13:29

Kadın Basketbol Takımı'nın Odeabank ile yaptığı anlaşma töreninin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan başkan Fikret Orman, bir gazetecinin Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun hakem Bülent Yıldırım'ı telefonla aramasını sorması üzerine bu konuda fazla yorum yapmak istemediklerini söyledi.

"KARARI TFF VERECEKTİR"
Yapılan fiilin yorumunu kendilerinin yapmasının doğru olmadığını ve buna Futbol Federasyonu yönetim kurulunun karar vermesi gerektiğini belirten Orman, "Bu federasyonu ilgilendiren bir konu. Sayın Hacısmanoğlu'nun yaptığı hareketi bizim yorumlamamız olmaz. Tahmin ediyorum TFF bununla alakalı bir karar verecektir. Bizim çizgimiz bellidir. Biz sahada adalet isteyen, kimseye farklılıklar yapılmadan, oyunun sonucu oyuncular tarafından belirlenen bir lig istiyoruz. İbrahim bey ve federasyonun yapacağı hareket kurallar çerçevesinde ne ise odur. Başka bir şey söylemeye gerek duymuyorum." diye konuştu.

"LİDER OLMAKTAN DOLAYI MUTLUYUZ, AMA BU GÜNLÜK BİR OLAYDIR"
Fikret Orman son olarak futbol takımının ligdeki durumu hakkında da görüşlerini bildirdi. Önemli olanın ligin sonunda lider olmak olduğunu da belirten Başkan Fikret Orman, "Beşiktaş'ın 44 puanı var. Ortada bir 45 puan daha alınabilecek bir durum var. Derbi maçlarımız var. Dolayısıyla bu derenin altından daha çok sular akar. Lider olmaktan dolayı mutluyuz ama bu günlük bir olaydır. Önemli olan ligin sonunda lider olmaktır." ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

BASKETBOL TAKIMINA YENİ SPONSPOR
Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı forma önü sponsorluğu için Odeabank ile anlaştı.

Beşiktaş Integral Arena'da gerçekleştiren anlaşma törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra, Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Korkmaz ve Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu ile Kadın Basketbol Takımı katıldı. Yapılan anlaşmaya göre Beşiktaş forma reklamı anlaşması sonucunda sezon sonuna kadar 250 bin dolar alacak.

Kulübün bu yapılan anlaşmayla daha da güçlendiğini belirten Başkan Fikret Orman, "Beşiktaş ailesi olarak bugün bir anlaşmaya daha imza atıyoruz. Odeabank'ın basketbola verdiği destek ve kulübümüzle yaptığı işbirliğinden çok memnun kaldık. Bu anlaşmanın başarılarımıza katkı sağlayacağını düşünüyoruz. İnşallah bu tür işbirlikleri artarak devam eder.” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...