Kartal'ın raporu Jesus'un yol haritası

Jorge Jesus, İsmail Kartal'ın raporu için "Tespitlerimiz birbirine benziyor. Özellikle Türkiye içi transferde İsmail Kartal'ın raporundan faydalanacağız" dedi. Sarı Lacivertliler 5 farkı mevkiye 5 transfer yapmayı planlıyor.

NTV Spor 31.05.2022 - 09:41
Kartal'ın raporu Jesus'un yol haritası

Sabah gazetesinin haberine göre; 'de gelişi için saatlerin sayıldığı , sarı-lacivertli takımı yaklaşık 3 aydır mercek altında tutuyor. Portekizli teknik adam, Fenerbahçe'nin her maçını ekibine özel olarak analiz ettiriyor. Bununla birlikte Jesus, ve kurmaylarının yaptıklarını da yakından takip ediyor.

Sabah Gazetesi'nden Volkan Demir'in haberine göre, İsmail Kartal'ın kulübe bıraktığı raporu inceleyen Jesus, titiz çalışma için teşekkür etti. Futbolcuların sezon içi antrenman performanslarından sakatlık geçmişlerine kadar her bilgiye rahatça ulaşan Jesus, bunun kendileri için önemli bir rehber olduğunu belirtti.

TESPİTLER BİRBİRİNE BENZİYOR

Kartal'ın gelecek sezon planlamasıyla ilgili görüşlerini de önemseyen Jesus, yönetime, "Yaptığımız tespitler birbirine çok benziyor. Transfer planlamasında talep edilen bölgeler hemen hemen aynı. Bununla birlikte eski ekibin önerdiği futbolcuları da mercek altına alacağız. Onların raporundaki isimlerden bazılarını alabiliriz" dediği öğrenildi.

EN AZ 5 TRANSFER

67 yaşındaki teknik adamın, özellikle Türkiye içi transferle ilgili İsmail Kartal'ın raporundan faydalanacağı bildirildi. F.Bahçe, transfer döneminde sağ bek, sol bek, 6 numara, sol kanat ve santrfor olmak üzere ilk 11'e en az 5 transfer yapmayı planlıyor.

'ÇARŞAMBA GÜNÜ İMZALAYACAK'
Jorge Jesus'un adının her an açıklanması beklenirken, Brezilya basını da ünlü teknik adamın gelecek sezon sarı-lacivertli ekibi çalıştıracağını yazdı. Haberde, 67 yaşındaki çalıştırıcının, yarın F.Bahçe ile resmi sözleşmeyi imzalayacağı duyuruldu.

Sayfa Yükleniyor...