Kasımpaşa'da Metin Diyadin dönemi kapandı

Spor Toto Süper Lig'de Sivasspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olan Kasımpaşa'da teknik direktör Metin Diyadin'in görevine son verildi.

NTV Spor 23.09.2012 - 22:52

Spor Toto Süper Lig'de Sivasspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olan Kasımpaşa'da teknik direktör Metin Diyadin'in görevine son verildi.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Görülen lüzum üzerine teknik direktörümüz Metin Diyadin'in görevine son verilmiştir" ifadesi kullanıldı.

Kasımpaşa'da Diyadin'den boşalan teknik direktörlük için en güçlü aday Bursaspor'u çalıştıran Ertuğrul Sağlam. Kasımpaşa yönetiminin Mustafa Denizli'ye de teklif götürdüğü, ancak Denizli'nin görevi kabul etmediği de gelen bilgiler arasında.

Ertuğrul Sağlam'ın Kasımpaşa'ya gitmesi halinde teknik direktör arayışlarına başlayacak Bursaspor'un da ilk olarak Hakan Kutlu'yla görüşmesi bekleniyor.

ÖKSÜZ: ALINAN KARARIN SONUÇLARLA İLGİSİ YOK
Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, teknik direktörleri Metin Diyadin'in görevine son verilmesinin takımın aldığı sonuçlarla ilgisi olmadığını söyledi.

Öksüz, Diyadin'in gönderilmesinin bugün Sivasspor'a 1-0 yenilmeleriyle alakası olmadığını vurgulayarak, ''Metin Diyadin'in görevine son verilmesi sonuçlarla değil, yeni oluşan şirket yönetiminin prensipleriyle alakaladır'' dedi.

Takımın 5 maçta 3 galibiyet almasının iyi sonuç olduğunu kaydeden Öksüz, ''Puan durumuna baktığınızda da 2. sıradayız. Yani bu durumun sonuçlarla ilgisi yok. Ancak lig uzun, geleceği düşünmek zorunda olan bir yönetim var'' şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...