"Kazanmak ve üst sıralara çıkmak istiyoruz"

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Fatih Karagümrük karşılaşmasıyla ilgili "Geçtiğimiz hafta bir oyun standardı oluşturduk. Kazanıp üst sıralara çıkmak istiyoruz. Bugün de geçen haftaki oyunu ortaya koymaya çalışacağız." dedi.

NTV Spor 28.10.2022 - 19:44
Anadolu Ajansı

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Fatih Karagümrük'e konuk olacak Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk, karşılaşma öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Fatih Karagümrük karşısında kazanarak üst sıralara çıkmak istediklerini belirten Okan Buruk, "Bizim için çok önemli bir bayram. Cumhuriyet'in 99. yılını kutlayarak başlamak istiyorum. Geçen hafta çok hasar aldık. Hasarladan bir tanesi de oyuncu eksilmesiydi. Geçen haftada kalmak istemiyoruz. Bu hafta başka bir hafta. Emin daha önce süre almıştı. Emre ilk maçına çıkıyor. Çok çalıştı antrenmanalrda ve kendini üst seviyede tuttu. Rakibimizin son haftalardaki maçlarına baktığımızda çok gol atan ve gol yiyen bir takım. Geçtiğimiz hafta bir oyun standardı oluşturduk. Kazanmak ve üst sıralara çıkmak istiyoruz. Bugün de geçen haftaki oyunu ortaya koymaya çalışacağız." dedi.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

Okan Buruk, Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Andrea Pirlo'yla ilgili ise şunları söyledi, "Pirlo, Inter'den Milan'a gitmişti ben İtalya'ya gittiğimde. Dolayısıyla birlikte oynama şansını kaçırmıştık. Çok önemli bir oyuncu ve futbol adamı. Zaman zaman görüşüyoruz telefonla. Kalite ve oyun anlamında çok önemli işler ortaya koyuyor. Dünya çapında çok iyi bir figür. Başarılar diliyorum ona da."

Sayfa Yükleniyor...