Kenan Koçak'a Fenerbahçe izni yok

SON DAKİKA HABERİ: TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, ismi Fenerbahçe ile anılan Kenan Koçak hakkında konuştu. Altıntop, Kenan Koçak'ın başka bir takıma gitmesine izin vermeyeceklerini söyledi.

NTV Spor 21.12.2021 - 11:31 | Son Güncelleme: 21.12.2021 - 12:37

Lig Radyo'ya açıklamalarda bulunan Hamit Altıntop, Milli Takım yardımcı antrenörü Kenan Koçak'la ilgili haberleri yorumladı ve  "Bir spekülasyon, bir dedikodu vakit kaybettiriyor. Kenan Koçak'ın başka bir takıma gitmesini istemiyoruz ve izin vermiyoruz. Onunla çalışmaktan mutluyuz, Kenan Koçak ile çalışmaya devam edeceğiz. Konu kapansın lütfen" dedi.

Fanatik gazetesine açıklama yapan Kenan Koçak ise, "Ali Koç'un Fenerbahçe maçında hem hocamız Kuntz hem de benim yanıma gelmesi gayet normal, bizim Milli Takımlar için bir hedefimiz var ona konsantreyiz. Şimdi de Adana Demirspor - Galatasaray maçı için Adana’ya gidiyorum. TFF gerekli açıklamayı yapacaktır" ifadelerini kullandı.

KENAN KOÇAK'IN TFF İLE KAÇ YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR?

Almanya Bundesliga 2 ekiplerinden Hannover 96 ile 2020-21 sezonu sonunda yollarını ayıran Kenan Koçak, Stefan Kuntz'un A Millî Takım Teknik Direktörü olması sonrası 27 Eylül 2021'de Jan-Moritz Lichte ile birlikte Alman hocanın teknik ekibine katılmıştı. Türkiye Futbol Federasyonu, Kenan Koçak ile 3 yıllık sözleşmeye imza atmıştı.

Sayfa Yükleniyor...