"Kendi mali problemlerini çözmek için başkan olmak istiyorlar"

Galatasaray Kulübü'nde 19 Haziran'da yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylığından çekilen Işın Çelebi, açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 06.06.2021 - 23:36 | Son Güncelleme: 06.06.2021 - 23:42

A Spor'a konuşan Işın Çelebi "Bu karanlık ortamda olmamak için seçimin dışında kalmak istedik. Seçimde oy kullanmamayı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Işın Çelebi "Bu karanlık ortamda olmamak için seçimin dışında kalmak istedik. Ben koltuk için değil, iş yapmak için gelmek istiyordum. Ünal Aysal'ın yaptığı toplantıya davet edilmedim. Arkadaşları davet ettim, gelmediler. Birlik ve beraberlik havasını sağlayamazsak, bizim yaptığımız sadece koltuk  işgali olur. Her birinin şu anda ne iş yaptığını, son 10 yılda neler başarıp başarmadığını inceleyin. Niçin bu arkadaşlar bu kadar Galatasaray kartvizitine sahip olmak istiyorlar? Bunu değerlendirelim. Benim değerlendirmem; kartvizite sahip olarak kendi mali problemlerini çözmek arzusundalar. Bu kadar açık ve net ifade ediyorum. 5 başkan adayının listesine, yönetimlerine bir bakın. Her birinin ne iş yaptığını, bankalara kimlerin borcu olduğunu, kimlerin mahkemelik olduğunu bir değerlendirin. Bunları gördüğüm için karanlık bir ortam olduğunu düşünüyorum. Seçimde oy kullanmamayı düşünüyorum, kongreye de gitmeyeceğim" dedi.

Sayfa Yükleniyor...