Kim Min-jae'den tarihe geçecek transfer

Kim Min-jae'nin Manchester United'a transfer olduğu iddialarına Güney Koreli futbolcu cephesinden yanıt geldi. Min-jae tarafı, şimdilik iddiaları yalanlarken, transferin gerçekleşmesi halinde başarılı stoper tarihi bir başarıya imza atacak.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 17.05.2023 - 18:44
Kim Min-jae'den tarihe geçecek transfer

Fenerbahçe'nin eski stoperi Kim Min-jae, Serie A'da bu sezon şampiyon olan 'deki başarılı performansıyla Avrupa'nın dev kulüplerinin gözdesi haline geldi.

KIM MIN-JAE CEPHESİNDEN MANCHESTER UNİTED AÇIKLAMASI

Min-jae'nin İngiltere Premier Lig kulübü ile anlaştığı ileri sürüldü ancak bu iddialara Güney Koreli stoperin ülkesinden yalanlama geldi. Kim Min-jae cephesinden, Güney Kore basınından Star News Korea'ya yapılan açıklamada "Manchester United'a transfer haberleri doğru değil. Aceleye gerek yok." ifadeleri kullanıldı.

İNGİLTERE PREMİER LİG HABERLERİ


TÜM ZAMANLARIN EN PAHALI 10. STOPERİ

Haberde 26 yaşındaki stoperin, başak bir takıma imza atması halinde dünya standartlarında bir transfer ücreti alacağı vurgulandı. Min-jae'ye ödenecek bonservis bedelinin 52 milyon sterlin olacağı belirtildi. Bu rakam tüm zamanlar içinde bir stopere ödenen en yüksek 10. bonservis bedeli olacak.

Sayfa Yükleniyor...