"Kimseden korkmamak gerekiyor"

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Şampiyonlar Ligi'nde 2-0 kaybettikleri Leipzig mücadelesini değerlendirdi.

NTV Spor 21.10.2020 - 00:14

Maçın başında çok net goller kaçırdıklarını söyleyen Okan Buruk, "0-0'ken kaçırdığımız gol çok netti, 1-0 öne geçsek çok daha değişik bir maç olabilirdi. Kötü de goller yedik. Maç ikinci yarıda bizim üstünlüğümüzle geçti. 5'li savunmaya döndüklerinde kreatif işler yapıp daha çok pozisyona girebilirdik. Oyuncularımın performanslarından memnunum. Rakibimize üstün oyunu kabul ettirdik, hak etmediğimiz bir sonuç oldu." dedi.

Caiçara'nın sakatlığı hakkında bilgi veren Buruk, "Caiçara'nın durumu kötü gözüküyor, aşil tendonunda problem var. İnşallah önemli bir şeyi yoktur." şeklinde konuştu.

"Bugün, herkesin birbirini yenebileceği bir grup olacağını gördük." diyen başarılı teknik adam, "Takımımın gösterdiği performanstan mutlu oldum. Elimizden gelenin en iyisini ortaya koyacağız. Kimseden korkmamak gerekiyor, herkesle başa baş oynayabiliyorsun. Gözüktü ki herkesin birbirini yenebileceği bir grup olacak." dedi.

Sayfa Yükleniyor...