Kocaman'dan toplantı kararı!

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman takımla toplantı yapmak için milli takımlardaki oyuncuların dönmesini bekliyor. Kocaman, Sivasspor maçının taktik antrenmanlarına da o zaman başlayacak.

NTV Spor

08.11.2017 - 18:35 | Son Güncelleme: 09.11.2017 - 08:33

Fenerbahçe'de milli maçlar için verilen aranın ardından oynanacak Demir Grup Sivasspor maçının hazırlıkları sürüyor. Antrenmanlarda takımın başında olan teknik direktör Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçından sonra yaşanan belirsizlik ve takımın galibiyet alamadığı 3 haftalık süreçle ilgili henüz futbolcularıyla toplantı yapmadı.

Kocaman'ın bu toplantıyı yapmamasının sebebi Samandıra'da antrenmanların eksik kadroyla yapılması. Mathieu Valbuena, Mauricio Isla, Fernandao ve Robın van Persie'nin sakatlıkları; Ozan Tufan, İsmail Köybaşı, Roman Neustadter, Giuliano, Martin Skrtel, Nabil Dırar ve Luis Neto'nun da milli takım kamplarında olması nedeniyle çalışmalarda as oyuncuların çoğu yer almıyor. Aykut kocaman bu oyuncuların dönüşüyle birlikte takımın saha içi ve dışı durumlarıyla ilgili görüşmelerini yapmaya başlayacak.

Kocaman'ın hem Samandıra'daki kurallarla ilgili, hem de oyun sistemindeki işlemeyen noktalarla ilgili bazı değişikliklere gitmesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...