"Kopmama adına kazanmamız gerek"

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'de yarın karşılaşacakları Gençlerbirliği maçını, üst sıralardan kopmamak için kazanmak istediklerini söyledi.

NTV Spor

05.12.2015 - 15:36

Katıldığı bir organizasyonda gazetecilere açıklamalarda bulunan Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Gençlerbirliği'yle çok zorlu bir maç oynayacaklarını belirtti.
     
Başkent temsilcisinin son haftalarda oynadıkları takımlar içerisinde en iyisi olduğunu vurgulayan Avcı, "Gençlerbirliği özellikle son birkaç haftadır beklentilerin altında, son dakikalarda puanlar kaybetti. Gençlerbirliği maçı, yukarılardan kopmama adına kazanmamız gereken bir karşılaşma. İyi bir takımla zor bir müsabaka oynayacağız" ifadelerini kullandı.
     
Alt yaş milli takımlarda teknik direktör olarak başarılar yakaladığını hatırlatan Avcı, bir soru üzerine genç futbolculara değer verilmesi gerektiğini dile getirdi.
     
Kulüp olarak akademi projelerinin olduğunu anlatan Avcı, "Bu akademi projesi içinde özellikle yetenekli oyuncuları altyapımıza kazandırıyoruz. Eğitimle ilgili, insanla temas ettiğinde, bilgiye yatırım yaptığında mutlaka bunun karşılığını alırsın" değerlendirmesine bulundu.

Sayfa Yükleniyor...