Kritik toplantı ertelendi!

Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni sezon planlamaları kapsamında önemli kararların alınması beklenen yönetim toplantısı ertelendi.

NTV Spor

27.06.2016 - 16:16

Sarı-kırmızılı kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, Galatasaray Sportif AŞ yönetiminde yer alan eski başkanlardan Alp Yalman'ın annesinin vefatı nedeniyle, bugün yapılması planlanan toplantı, ileri bir tarihe ertelenmek durumunda kalındı.     
        
Yalman'ın annesinin cenaze töreninin yarın gerçekleştirilecek olmasından dolayı yönetim toplantısının 30 Haziran Perşembe günü yapılabileceği ifade edildi.     

Galatasaray'da transfer çalışmalarıyla ilgili hazırlanan rapor, bu toplantıda onaya sunulacaktı. Sarı-kırmızılı ekibin göndereceği ve alacağı oyuncuların karara bağlanacağı toplantının ardından yurt dışı çalışmalara yoğunluk verilmesi hedefleniyor. 

Öte yandan teknik direktör Jan Olde Riekerink'in yardımcılığına getirilen Ayhan Akman'ın mesaisi başladı. Ayhan Akman, bir süredir Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek yeni sezon öncesinde çalışmalara katılıyor. Sarı kırmızılıların 1 Temmuz'daki sezon açılışında Riekerink ile birlikte takımın başında yer alacak olan Akman; oyuncular ve antrenman programları hakkında hazırlıklar yapıyor

Sayfa Yükleniyor...