Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Mehmet Sepil oldu

Kulüpleri Birliği Vakfı'nın yeni başkanı belli oldu. Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, vakfın 10. başkanı seçildi.

NTV Spor 05.11.2019 - 15:10 | Son Güncelleme: 05.11.2019 - 17:03

Kulüpler Birliği, Fikret Orman'ın başkanlığının sona ermesinin ardından yeni başkanını seçti.

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, seçime tek aday olarak girdi. Göztepe Başkanı, Kulüpler Birliği Vakfı’nın 10. başkanı oldu. 

Özel işleri nedeniyle yurt dışında bulunan Mehmet Sepil toplantıya katılmazken, Göztepe Kulübünü başkan yardımcısı Talat Papatya temsil etti.

Sepil'in yardımcılıklarını Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu yapacak.

GALATASARAY'DA BAŞKAN BİR YIL SONRA KATILDI 
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yaklaşık bir yıl sonra Kulüpler Birliği Vakfının toplantısına katıldı.

Cengiz, geçen sezonun ilk yarısında Kulüpler Birliği Vakfının yaptığı açıklamadan dolayı toplantılara katılmama kararı almıştı.

Sarı-kırmızılı kulübü, bu süreçteki toplantılarda yönetim kurulu üyeleri temsil etmişti.

BAKAN KASAPOĞLU'NDAN TEBRİK
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu
, Kulüpler Birliği Vakfı’nın olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil için bir kutlama mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Türk futbolunda birlik ve beraberliğin göstergesi Kulüpler Birliği Vakfı’nın olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Sayın Mehmet Sepil’i tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Kulüpler Birliği, Sayın Mehmet Sepil başkanlığında önümüzdeki süreçte de Türk futboluna ve sporuna önemli hizmetleriyle katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle Vakfın bir önceki dönemde başkanlığını yürüten ve değerli çalışmalarıyla spor camiasına hizmet eden Sayın Fikret Orman’a da teşekkürlerimi sunuyorum."

Sayfa Yükleniyor...