Kulüplerden Albayrak'a destek

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın corona virüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından kulüplerden geçmiş olsun mesajları geldi.

NTV Spor 23.03.2020 - 14:03 | Son Güncelleme: 23.03.2020 - 15:31

Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe, Albayrak için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparken; "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; Abdurrahim Albayrak ile eşinin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını ve iyi haberlerini almayı temenni ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.  

Beşiktaş'ın paylaşımında, "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; kendilerinin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

Trabzonspor, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı açıklanan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'a geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Bordo-mavili kulübün Twitter hesabından yayımlanan mesajda, ''Kovid-19 teşhisi konularak tedaviye alınan Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz" ifadesine yer verildi.

Hes Kablo Kayserispor'dan yapılan açıklamada, "Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Galatasaray camiasına ve Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kısa sürede sağlığına kavuşacağına inanıyoruz" denildi. 

Demir Grup Sivasspor, "Geçmiş olsun Galatasaray" başlığıyla başlayan mesajında, "En kısa sürede güzel haberler paylaşmanız dileğimizle.
Dualarımız Albayrak ailesi için" temennisinde bulundu. 

İttifak Holding Konyaspor'dan, "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Sayın başkanın ve değerli eşinin bu badireyi atlatacağına eminiz. Dualarımız sizinle";

Çaykur Rizespor'dan, "Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinde koronavirüs belirtilerine rastlanıldığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacaklarına yürekten inanıyoruz. Albayrak ailesine ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun!"; 

Aytemiz Alanyaspor'dan "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz."; 

Btc Turk Yeni Malatyaspor'dan, "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor; kendisine ve Galatasaray Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. #BirlikteBaşaracağız" paylaşımları geldi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'TAN CORONA VİRÜS SONRASI İLK MESAJ
Abdurrahim Albayrak, test sonuçlarının pozitif çıkmasıyla ilgili ilk kez konuştu. DHA'ya açıklama yapan Albayrak, "Herşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" dedi.

Sayfa Yükleniyor...