Kuntz’a sorulan soru gündem oldu! "Samimiyetsizlik var..."

A Milli Takım'ın 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde Cebelitarık'ı 6-0 yendiği maçtan sonra Teknik Direktör Stefan Kuntz'a yöneltilen soru, gecenin en çok gündem olan olayları arasına girdi.

NTV Spor 14.11.2021 - 13:31

2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Cebelitarık'ı 6-0 yenen A Milli Takımımız bu farklı galibiyetle Norveç'in de Letonya karşısında puan kaybetmesiyle son maç öncesi puan tablosunda ikinci sıraya yükseldi.

Teknik Direktör Stefan Kuntz'a yöneltilen soru, gecenin en çok gündem olan olayları arasına girdi.

Stefan Kuntz, Cebelitarık karşısında alınan 6-0'lık galibiyetten mutluluğunu dile getirirken "Oyuncularımla gurur duyuyorum" dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında bir muhabir, "Açıklamalarınızda samimiyetsizlik var. Yusuf Yazıcı süre alamıyor diye davet etmediniz, ama Barış Alper kendi takımında daha az süre almış. Sözleriniz birbirine tezat. Kriteriniz ne?" dedi.

Alman hoca ise cevap olarak, "Bu noktadaki kriterim ya da genel olarak oyuncu seçim kriterlerimize çeşitli sebepler etki ediyor. Bir tarafta kendi kulüplerinde kaç dakika oynadıkları, diğeri hangi pozisyonda oynadığı, hangi oyuncu, hangi taktik imkanları açıyor benim önümde. Ve Yusuf Mart ayında bize yardımcı olmak istiyorsa, o zaman kulübünde oynaması önemli" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...