"Kuntz benimle ilgili önce saçmaladı; sonra toparlamaya çalıştı"

SON DAKİKA HABERİ: Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, A Milli Futbol Takımının teknik direktörü Stefan Kuntz'a tepki gösterdi, " Kuntz benimle ilgili önce saçmaladı; sonra toparlamaya çalıştı."

NTV Spor 21.09.2021 - 22:19 | Son Güncelleme: 21.09.2021 - 23:31

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Stefan Kuntz'un imza töreninde kullandığı ifadelere tepki gösterdi.

"KUNTZ ÖNCE SAÇMALADI, SONRA TOPARLAMAYA ÇALIŞTI"

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg'i  ve A Milli Futbol Takımının yeni teknik direktörü Stefan Kuntz'u eleştiren 48 yaşındaki teknik adam şöyle konuştu, "Bu sezon hakemlerle ilgili konuşmak istemiyorum. Siz zaten görüyorsunuz. Çıkıp bazı şeyler söylemem çok mantıklı değil. Zaten çok tepki alıyoruz. Neyle ilgili konuşsak tepki alıyoruz. Bakıyorsunuz Uilenberg, benimle ilgili açıklama yapıyor. Bu adam yabancı, Türkiye'de yaşamıyor. Oyuncu kulübede gelip bana hareket yapıyor. Bakıyorsunuz başka bir yerden yine benimle ilgili bazı açıklamallar geliyor. En son Stefan Kuntz açıklamalar yaptı. Önce saçmaladı sonra toparlamaya açılıştı. Bana bir şey söylemek isteyen direkt söylemsin. Kıvırtmaya gerek yok. Ben zaten direkt konuşuyorum. Sürekli benim üzerime gelen cümleler var. Herkes benimle ilgili bir şeyler söylüyor. Benim kimseyle ilgili kötü bir diyaloğum yok. Türkiye'de yaşamayan insanlar benimle ilgili cümleler kullanıyor: O tarafı benim için daha enteresan. Kimseyle bu konularla ilgili diyaloğa girmek istemiyorum: Girmek isteyenlerle de diyaloğa gireriz. Sorun yok. İnşallah bu tür olaylar yaşamayız" 

Kuntz, imza töreninde, "Sergen Yalçın'ı teknik direktör olarak gördüğümde kahkahalar attım. Bu kadar başarılı olduğunu görünce gurur duydum, mutlu oldum" ifadelerini kullanmıştı. 

Sayfa Yükleniyor...