"Kupa kazanmayı özledim, kötü bir kaybedenim"

Manchester United'ın tecrübeli oyuncusu Paul Pogba'dan kupa itirafı geldi. En son 4 sezon önce kupa kazanan Pogba, "Kupa kazanmayı özledim, kötü bir kaybedenim" dedi.

NTV Spor 18.04.2021 - 12:47

PREMIER LİG PUAN DURUMU

Manchester United'un Burnley ile karşılaşacağı maç öncesinde Paul Pogba Sky Sports'un soruları yanıtladı.

Kulüp kariyerinde en son 2017'de eleştirdiği Jose Mourinho ile UEFA Avrupa Ligi'ni kazanan Paul Pogba, kupalar kazanmayı özlediğini söyledi.

Pogba'dan Mourinho'ya eleştiri

"Kişisel olarak kupa kazanmayı çok özledim, bir şeyleri kaçırıyormuş gibi hissediyorum" diyen Fransız oyuncu, "Bir şeyler kazanmalıyız. Sadece bir şeyler kazanmak istiyorum; kaybetmek için oynamayı sevmiyorum. Kötü bir kaybedenim. Her zaman öyle oldum, her oynadığımda kazanmak istiyorum. Çok istiyoruz. Bence yaklaşıyoruz artık, bir ilerleme olduğunu söyleyebilirim" diye konuştu.

"Gelişiyoruz dediğimde bu kulübün büyük hedefleri ver gerçekleri var. Kazanmak ve kupayı kaldırmak istiyoruz. Bu yüzden büyük adımlar atmak istiyoruz."

Premier Lig için umutlu

Otoriteler tarafından Manchester City'nin Premier Lig şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılırken, 28 yaşındaki oyuncu henüz şanslarının bitmediğini ve ligi zirvede bırakma ihtimali olduklarını söyledi.

"Mutluyum, kupaya yakınız. Hala Avrupa Ligi'ndeyiz ve oynamak için elimizde bir şeyler var. Ligde şansımız var. City henüz kupayı kazanmadı. İşimizi sıkı tutuyoruz, çok çalışıyoruz ve oynuyoruz. Bu yıl hala bir şeyler elde etme şansımzı var. Neden olmasın?"

Sayfa Yükleniyor...