Frank Lampard Chelsea iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu

Derby County Teknik Direktörü Frank Lampard, efsanesi olduğu Chelsea'ye dönüşü hakkında açık kapı bıraktı.

NTV Spor 25.05.2019 - 10:04

Derby County ile Premier Lig'e çıkmak üzere Championship play-off finaline çıkacak Frank Lampard, Chelsea Teknik Direktörü Maurizio Sarri'nin olası ayrılığında eski kulübüne geri dönüşü için açık kapı bıraktı. 

Championship play-off finali öncesi kameraların karşısına geçen Frank Lampard; "Menajerliğe başladığımda insanlar benim hayalimin Chelsea'nin başına geçme olduğunu söylüyorlardı.  Benim hayalim, başarılı olabilmek için her gün yapabileceğimin en iyisini yapmak" ifadelerini kullandı. 

Odak noktasının tamamen Aston Villa ile oynayacakları maç olduğunu söyleyen 40 yaşındaki teknik  adam; "Chelsea'nin büyük bir maçı var. Daha da önemlisi bizim onlardan önce  çok önemli bir maçımız var. Chelsea'nin başında finali kazanmalarını sağlayacak bir teknik adam var. Kulüpteki 13 yıllık bağlantımdan dolayı böyle düşünüldüğünü biliyorum; ancak bu şu an için çok zor. Şu an sadece Pazartesi günkü maç hakkında konuşmak istiyorum" dedi. 

Bu sezon başından beri Derby County'nin başında olan Frank Lampard, 27 Mayıs Pazartesi günü TSİ 17.00'da Championship play-off finalinde Aston Villa ile karşılaşacak.

Chelsea ise 29 Mayıs Çarşamba TSİ 22.00'da UEFA Avrupa Ligi finalinde Arsenal ile kupa mücadelesi verecek.

Sayfa Yükleniyor...