Lazio'dan Ciro Immobile için Beşiktaş açıklaması

Lazio Sportif Direktörü Angelo Fabiani, adı Beşiktaş ile anılan Ciro Immobile'nin geleceğine ilişkin açıklamada bulundu. Resmi bir teklif almadıklarını belirten Fabiani, Immobile için "Lazio'nun ayrılmaz bir parçası" ifadesini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 10.07.2024 - 17:41
Lazio'dan Ciro Immobile için Beşiktaş açıklaması

ile anlaştığı iddia edilen Ciro Immobile için kulübü 'dan açıklama geldi. Lazio Sportif Direktörü Angelo Fabiani, İtalyan golcünün geleceğine ilişkin açıklamada bulundu.

FABIANI: "AYRILMAK İSTERSE KULÜP BUNU DİKKATE ALACAKTIR"

Sky Italia'ya konuşan ve Beşiktaş'tan resmi bir teklif almadıklarını belirten Fabiani, "Bugün Ciro için resmi bir teklif gelirse ve onun isteği ayrılmaksa kulüp bunu dikkate alacaktır . Ben çok pragmatik biriyim ve sadece gerçekler hakkında konuşurum" dedi.

"IMMOBILE, LAZIO'NUN AYRILMAZ BİR PARÇASI"

Fabiani açıklamasının devamında, "Umarım Immobile Lazio'da kalır. Bugün Lazio'nun ayrılmaz bir parçası, bakalım önümüzdeki birkaç günde neler olacak. Bu konuyu koçla konuşacağım çünkü yaptığımız her şeyde onunla aynı fikirdeydik. Mevcut ve normal şartlarda kampa çağrılanlar arasında yer alıyor. Bakalım bugün ile yarın arasında bir şeyler değişecek mi? Ama şu anda kampa gitmek zorunda olanlar arasında yer alıyor." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...