"Devam etmeden önce..."

Paris Saint-Germain'in Uruguaylı golcüsü Edinson Cavani, bir kez daha takımdan ayrılma sinyalleri verdi. Cavani, yoluna Paris ekibinde devam etmeden önce yönetim ile görüşeceği önemli konular olduğunu söyledi.

NTV Spor

10.05.2014 - 20:38

64 milyon euroluk bonservis bedeli ile Fransa Ligi'nin en pahalı oyuncusu olan Edinson Cavani, Paris Saint-Germain ile geçirdiği ilk sezonda şampiyonluk yaşadı ancak takımdaki rolünden memnun değil.

Teknik Direktör Laurent Blanc'ın 4-3-3 dizilişinde kanatta görev verdiği Cavani, Napoli'de olduğu gibi forvet hattının en ilerisinde oynamak istiyor. Bu bölgede Zlatan Ibrahimovic'in bulunması nedeniyle teknik direktör Blanc, oyun sistemini değiştirmediği sürece Cavani istediği bölgede oynayamayacak gibi görünüyor.

Uruguaylı golcü bu yüzden sık sık ayrılık sinyalleri veriyor. Avrupa'daki birçok büyük kulübün yakından ilgilendiği Cavani, yoluna Paris ekibinde devam etmeden önce yönetim ile görüşeceği önemli konular olduğunu söyledi. Cavani'nin görüşmede istediği bölgede oynatılması konusunda garanti alamaması halinde ayrılma talebinde bulunacağı belirtiliyor.

Sayfa Yükleniyor...