Balotelli'ye ceza kapıda! (Video)

Futbol dünyasının yaramaz çocuğu Ballotelli bu kez de tren tuvaletinde sigara içerken yakalandı. Milan ikinci başakanı Adriano Galliani, Ballotelli'ye ceza vereceklerini söyledi.

NTV Spor

08.04.2013 - 00:26

Futbol dünyasının yaramaz çocuğu Ballotelli bu kez de tren tuvaletinde sigara içerken yakalandı.  Milan ikinci başakanı Adriano Galliani, Ballotelli'ye ceza vereceklerini söyledi.

Gazzetta Dello Sport'ta yer alan habere göre, Milan'ın Floransa deplasmanına giderken bindiği trenin kondüktörü Mario Ballotelli'nin tuvalette sigara içtiğini tespit etti ve ikinci başkan Galliani'ye  "bu çocuğun kulaklarını çekmelisiniz" diye şikayette bulundu. Galliani, İtalya'da trende sigara içmenin yasak olduğunu ve Ballotelli'nin cezalandırılacağını söyledi.

Futbol dünyasının yaramaz çocuğu olarak bilinen Manchester City'deyken bir alt yapı oyuncusuna dart atmaktan,  teknik direktör Mancini ile kavgaya, trafikte aşırı sürat yapmaktan, evinde yangın çıkarmaya kadar pek çok saha içi ve saha dışı olaya karışmıştı.

Milan deplasmanda  Fiorentina ile 2-2 berabere kaldı. Devre arasında Manchester City'den Milan'a transfer olan Mario Ballotelli kırmızı-siyahlı formayla 8 maçta 7 gol kaydetti. 

Sayfa Yükleniyor...