"Böyle mağlubiyetler olabiliyor"

Kendi sahasında Çaykur Rizespor'a 2-1 mağlup olan Kasımpaşa'da Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, uzun lig maratonunda bu tip mağlubiyetlerin olabileceğini söyledi.

NTV Spor

19.02.2012 - 16:08

Bank Asya 1. Lig'de Çaykur Rizespor'a kendi evinde 2-1 yenilen Kasımpaşa, bu mağlubiyeti unutmak istiyor.

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Çaykur Rizespor karşısında çok kötü bir oyun ortaya koyduklarını söylerken, "Takımımız maalesef kendisini maça iyi hazırlamamış. Uzun lig maratonunda böyle mağlubiyetler olabiliyor" dedi.

Aldıkları yenilgiden dersler çıkararak yollarına devam edeceklerini aktaran Sidal, "Bu yenilgi de takımımız için bir tecrübe oldu. Hiçbir şekilde, hiçbir rakibi küçümsemeden, aynı ciddiyetle maçlara hazırlanmak lazım. İnşallah bundan sonraki maçlarımızda gerçek oyunumuzu ortaya koyup, yeni bir galibiyet serisine başlarız" diye konuştu.

SERİ BİTTİ, EVİNDE İLK KEZ YENİLDİ
Kasımpaşa'nın Çaykur Rizespor karşısında aldığı yenilgi, taraftarı karşısında bu sezon ilk kaybettiği maç oldu.

Çaykur Rizespor maçına kadar ligdeki son 10 maçında yenilgi yaşamayan Kasımpaşa, 8 galibiyet ve 2 beraberlikle geçen bu süreci noktalamış oldu.

Kasımpaşa, bu sezon kendi seyircisi önündeki ilk mağlubiyetini Çaykur Rizespor'a karşı almış oldu. Lacivert-beyazlılar, Çaykur Rizespor maçı öncesi kendi taraftarı önünde çıktığı 10 karşılaşmada 8 galibiyet ve 2 beraberlik elde etmişti.

Sayfa Yükleniyor...