Gaziantep Büyükşehir'de yüzler gülüyor!

Deplasmanda güçlü Göztepe'yi mağlup eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkan Ünsal Göksen ve teknik direktör Erol Azgın alınan 3 puandan mutlu.

NTV Spor

23.10.2011 - 13:54

Bank Asya 1. lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, Göztepe galibiyetinin sevinci yaşanıyor.

Sakaryaspor ve Adana galibiyeti ile başarı grafiğini yükselten mavi-beyazlı ekibin, deplasmanda güçlü rakibi Göztepe'yi de yenerek üçüncü galibiyete ulaşması, yönetim, teknik heyet ve futbolcuları ilerisi için umutlandırdı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Ünsal Göksen, Göztepe maçını kazanarak istikrarlı çıkışı sürdürdüklerini söyledi.

Yeni sezonda, üst üste alınan 5 beraberlik sonrasında, üçüncü galibiyete ulaşmış olmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Başkan Göksen, önceki sezonda olduğu gibi bu sezon da başarılı olmak istediklerini, mücadelelerinin sezon sonuna kadar azim ve kararlılıkla süreceğini ifade etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un her maçına galibiyet ve güzel futbol düşüncesi ile hazırlanan bir takım olduğunu belirten Başkan Göksen, "Daha önceki maçlarda olduğu gibi Göztepe maçında da 90 dakika boyunca futbolcularım galibiyete ulaşabilmek için ellerinden geleni yaptı. Sonuçta, güçlü rakibimiz Göztepe'yi yenmeyi başardık. Şu anda takım olarak istikrarlı bir çıkış yakalamış durumdayız. Amacımız, bu istikrarlı çıkışı devam ettirebilmek. Futbolcularıma ve teknik heyete güveniyorum. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek daha büyük başarılara imza atmak istiyoruz" diye konuştu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Erol Azgın ise mutlak galibiyet için hazırlandıkları Göztepe maçında futbolcuların iyi mücadele ederek 3 puana ulaştığını ifade etti.

Maça iyi başlayan taraf oluklarını ve maç boyunca futbolcuların galip gelmek için elinden geleni yaptığını dile getiren Azgın, "Bu zorlu maçta, yüreklerini ortaya koyarak mücadele eden ve galibiyete ulaşan futbolcularımı kutluyorum. Göztepe gibi zorlu bir rakip karşısında hem iyi mücadele ettiğimiz için, hem de galip gelmeyi başardığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.

Azgın, Göztepe maçını unutarak tüm dikkatlerini Elazığspor maçına yöneltmek zorunda olduklarını da sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...