"Kötü günler geçecek"

TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Ümit Erol Tok, kötü günlerin geçeceğine inandığını söyledi.

NTV Spor

25.08.2013 - 22:20

PTT 1. Lig'de sahasında Samsunspor'a 3-0 yenilen TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktör Ümit Erol Tok, "Bu kötü günlerin geçeceğini inanıyorum. Gerçek takımımız bu değil. Birlik ve beraberlik içinde bu günleri aşacağız" dedi.

Tok, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, oyunun genelinde Samsunspor'un hiçbir pozisyonu olmadığını söyledi.

Takımın yenilmesinin sebebinin kişisel hatalar olduğunu belirten Tok, "Savunma adına yapmayacağımız hatalar nedeniyle bir anda skor 2-0 oldu. Bu saatten sonra da oyun zaten koptu. Bu kötü günlerin geçeceğini inanıyorum. Gerçek takımımız bu değil. Birlik ve beraberlik içinde bu günleri aşacağız. Her zaman söylediğim gibi bu yıl,geçen yıl yaşadığımız sıkıntıları yaşamayacağız" diye konuştu.

KALPAR: KÖPRÜNÜN ALTINDAN DAHA ÇOK SULAR AKACAK
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar da ligin başında her türlü sonuçların bütün takımlar için olabileceğini dile getirdi.

Deplasmandan üç puanla dönmenin kendileri için sevindirici olduğunu ifade eden Kalpar, "Bu üç puanı, üç gol atarak almak daha güzel. Devreye 1-0 önde girmemize rağmen ikinci yarı anlamsız bir telaş yaşadık. Bunu hala daha anlamış değilim. Tabii bu durumu çözeceğiz.Daha rahat kontrol, pas ve ayağa oynamamız gerekirken, şuursuz bir telaşla atak yedik. Uzun topları ve dönen topları rakip aldı. Her şeye rağmen oyuncularımı yapmış oldukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Daha ligin başındayız. Her şey için çok erken. Köprünün altından daha çok sular akacaktır" dedi.

Sayfa Yükleniyor...