Mete: Her maçımız final

Mete, ilk yarıda kalan beş maçın kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

NTV Spor

09.11.2010 - 13:25
Bank Asya 1. Lig'de hafta sonu deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor'da, sportif asbaşkan Bekir Mete,
Kartalspor deplasmanında galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini söyledi.
        
Mete yaptığı açıklamada, Denizlispor ile aralarında 5 puan fark olduğunu belirterek, ''Hedeflerimiz için üst sıralardan kopmamalıyız. İlk yarıda beş maçımız var ve hepsi bizim için final. Her maça ayrı hazırlanıyoruz. Amacımız bu maçlarda puan kaybı yaşamamak'' dedi.
        
Kartalspor'un zor kaybeden bir ekip olduğunu ifade eden Mete, ''Rakibimiz kolay kolay kaybetmeyen bir takım. Ancak biz de artık puan kaybedecek lükse sahip değiliz. Kartalspor deplasmanında kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Futbolcularımızın galip geleceğine yürekten inanıyorum'' diye konuştu.
        
İstanbul'da bulunan taraftarlara çok iş düştüğünü kaydeden Mete, şöyle devam etti:
''Bu maçta taraftarımızın bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. İstanbul'da bulunan Rize dernekleri maça gelmek için bizimle iletişime geçti. Biz de Kartalspor yönetimine, taraftar sayımızın artırılması için müracaatta bulunduk. Yönetim olarak 2 bin 500 seyirci ayrılması için görüştük. Kartalspor yönetimi gerekli görüşmelerinin ardından bize bilgi verecek. Seyircimizin maça gelebilmesi için Kartalspor yönetiminin kolaylık göstereceğini düşünüyoruz.''

Sayfa Yükleniyor...