"Yeni maç takvimiyle en üst düzeyde olmayı hedefliyoruz"

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın teknik direktörü Yalçın Koşukavak, "TFF’nin yeni maç programını ilan ettiği an mümkün olan en üst düzeyde olmayı hedefliyoruz. İlerleyen günlerde açıklanacak programa göre hareket edeceğiz." ifadelerini kullandı.

NTV Spor

28.03.2020 - 13:11

Koşukavak, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle liglerin başlama tarihinin net olmadığını hatırlattı.

Oyuncularının bu süreçte ne yapmaları gerektiğini bildiğini bildiren Koşukavak, "Şu anda birlikte antrenman yapma şansımız yok ancak onların maç kondisyonlarını kaybetmemeleri için belli bir program dahilinde yapabilecekleri çalışmaları verdik. Oyuncularımız evlerinde ve tesislerimizde belirlenen saatlerde kişisel izolasyona dikkat ederek idmanlarına devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Koşukavak, futbolcuların sağlığı için tüm tedbirleri aldıklarını belirterek, "Bu çalışmalar sahada takım halinde yapılacak idmanların yerini tutmasa da TFF’nin yeni maç programını ilan ettiği an mümkün olan en üst düzeyde olmayı hedefliyoruz. İlerleyen günlerde açıklanacak programa göre hareket edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...