Şampiyonlar Ligi hakemi uyuşturucu ve fuhuş operasyonunda yakalandı

FIFA kokartlı Slovenyalı hakem Slavko Vincic, Bosna-Hersek'te bir fuhuş partisinde yakalandı. Vincic'in fuhuş zincirinin başı olduğuna inanılan Tijana Ajfon'nun yanında gözaltına alındığı bildirildi.

NTV Spor 30.05.2020 - 10:48

Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın Clup Brugge ile deplasmanda golsüz berabere kaldığı maçla birlikte Manchester City ve Liverpool'un maçlarına da yöneten Sloven hakem Slavko Vincic, uyuşturucu ve fuhuş baskınında yakalandı.

Bosna Hersek'in Sırp kantonundaki özel bir daireye düzenlenen baskında FIFA kokartlı hakem Slavko Vincic ile birlikte toplam 26 erkek, 9 hayat kadını ile birlikte evin içerisinde gizlenmiş birçok yasa dışı silah ve yüksek gramda uyuşturucu ele getirildi.

PARTİYİ DÜZENLEYEN KADIN DA YAKALANDI
Baskında gözaltına alınan Tijana Maksimovic olarak bilinen Tijana Ajfon'un partiyi düzenlediği ve fuhuşa aracılık ettiği iddia edildi. Tijana Ajfon'un zorladığı ve kandırdığı Sırp kızlarını bu tip partilerde kullandığı bildirildi.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE MAÇLARINI YÖNETTİ
Slavko Vincic, bu sezon Galatasaray'ın Clup Brugge ile deplasmanda golsüz berabere kaldığı Şampiyonlar Ligi maçını yönetti. Sloven hakem, Fenerbahçe'nin de 2018 yılında 1-0'ın rövanşında Benfica ile Kadıköy'de 1-1 berabere kaldığı Şampiyonlar Ligi ön eleme maçını yönetmişti.

Sayfa Yükleniyor...