"Sturridge'yi takımımda istemezdim"

İsmi Türk takımlarıyla anılan Daniel Sturridge'e ülkesinden eleştiri geldi. Liverpool ile sözleşmesi sona eren oyuncuyu eleştiren Crystal Palace'ın eski başkanı Simon Jordan" O problemli bir oyuncu. Onu takımımın ne soyunma odasında ne de antrenman sahasında görmek isterdim" dedi.

NTV Spor 14.08.2019 - 18:51 | Son Güncelleme: 14.08.2019 - 18:53

Crystal Palace'ın eski başkanı Simon Jordan, Liverpool ile sözleşmesi sona erdikten sonra kulüp bulamayan golcü oyuncu Daniel Sturridge'in problemli bir oyuncu olduğunu söyledi. 29 yaşındaki oyuncunun gittiği takıma problemler götüreceğini belirten Jordan, TalkSPORT radyosuna yaptığı açıklamada, "Hiçbir paralel evrende onunla sözleşme imzalamazdım. Oynayacağı futbol için ona para ödemezdim" dedi.

Liverpool'daki 6 yıllık kariyeri boyunca 160 maça 67 gol sığdıran Sturridge'in Liverpool'dan ayrıldıktan sonra kulüp bulamamasının nedeni olarak oyuncunun davranışlarının olduğunu belirten Jordan, "Onun, soyunma odasında veya antrenman sahasında genç oyuncularla birlikte olmasını istemezdim. Daniel Sturridge sıkıntılı ve sorunlu bir oyuncu. Çok çok yetenekli ancak takımda ayrılık yaratan birisi. Klopp, Liverpool'a geldiği andan itibaren onu asla istemedi" diye konuştu.

Türkiye'nin yanısıra Amerika Birleşik Devtletleri takımlarının da istediği ifade edilen Sturridge'in ismi şimdiye kadar 13'e yakın kulüple yazıldı. Golcü oyuncunun ismi ülkemizde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor ile de anıldı.

Sayfa Yükleniyor...