Bursasporlu futbolcular iddialı

Bursasporlu futbolcular Ömer Erdoğan,Volkan Şen, İbrahim Kaş ve Serdar Aziz, FC Gomel maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

NTV Spor

03.08.2011 - 14:09

Bursasporlu futbolcular, UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme turu rövanşında yarın Belarus'un FC Gomel takımıyla yapacakları maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.
        
Kaptan Ömer Erdoğan, Yenişehir Havaalanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, Belarus deplasmanına mutlak galibiyet için gittiklerini söyledi.İlk maçta FC Gomel'in çok katı savunma uyguladığını belirten Ömer, ''İlk maçta biraz zorlanmıştık ama sonuçta sahadan 2-1 galip ayrılmayı bildik. İnşallah iyi oynayıp Bursa'ya tur atlamış olarak döneceğiz. Bu kez maçın daha rahat geçeceğini düşünüyorum'' dedi.
        
VOLKAN ŞEN
FC Gomel maçında sahaya kaptan olarak çıkan Volkan Şen de yarınki maçta galibiyetten başka bir sonuç düşünmediklerini belirtti.İlk maçta rakibin çok katı defans yaptığını ancak yarın akşamki maçın seyrinin daha farklı olacağını tahmin ettiklerini belirten Volkan, ''Hedefimiz tur atlamak. Güzel bir oyun ve güzel bir skorla tur atlayan taraf olmak istiyoruz'' ifadesini kullandı.
        
İBRAHİM KAŞ
Gomel maçında rakip fileleri havalandıran İbrahim Kaş da Bursaspor forması altındaki ilk resmi karşılışmasında golle tanıştığı için çok mutlu olduğunu, yarınki maçta hem güzel futbol oynayıp hem de gollerini sürdürmek için elinden geleni yapacağını söyledi.
        
İlk maçta çok katı savunma yapan rakibi açmakta biraz zorlandıklarına değinen Kaş, ''Ancak sanıyorum bu maçta o kadar kapanmayacaklardır. Açık bir futbol oynamalarını beklediğimiz rakibin defansif zaaflarından faydalanıp iyi bir skor alacağımıza inanıyorum. Bu maç bizim için çok önemli. Avrupa'daki yolumuza devam etmek için tek düşüncemiz galibiyet'' diye konuştu.
        
SERDAR AZİZ
Gomel ile oynanan ilk maçta rakip fileleri havalandırarak galibiyette önemli rol oynayan, Bursaspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki ilk golünü atam isim olarak kulüp tarihine geçen Serdar Aziz de söz konusu golün kendisi için çok büyük önem taşıdığını söyledi.Bursaspor olarak UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaktan başka bir sonuç düşünmediklerini vurgulayan Serdar Aziz, ''İlk maçta rakibin uyguladığı katı savunmayı aşmakta zorlanmıştık. Alınan 2-1'lik galibiyette benim de golüm var. Takımımın UEFA Avrupa Ligi'ndeki ilk golüne atan futbolcu olduğum için ayrıca mutluyum. Bursaspor'da yetişmiş bir Bursalı olarak kulüp tarihine geçmek benim için ayrı bir onur. Amacımız yarınki maçtan da galibiyet alarak Bursa'ya dönmek.''ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...