"Liverpool'da başaramadığımı Chelsea'de yaptım"

Fernando Torres, Atletico Madrid'den ayrıldıktan sonra formasını giydiği kulüplerdeki performansını değerlendirdi. İspanyol forvet, çok eleştiri aldığı Chelsea performansını başarılı bulduğunu dile getirdi.

NTV Spor 30.12.2014 - 16:00

Atletico Madrid'e geri dönen Fernando Torres, transfer sürecini değerlendirdi. 7,5 yıl önce İspanyol ekibinden ayrıldıktan sonra Liverpool, Chelsea ve Milan formalarını terleten Torres, bu takımlardaki performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Liverpool'da iyi bir dönem geçirmesine karşın şampiyonluk yaşayamadığına dikkat çeken Torres, "Liverpool'da kazanamadığım kupaları Chelsea'de kazandım" ifadelerini kullandı. Chelsea ile Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve İngiltere Federasyon Kupası şampiyonlukları yaşayan Torres, gol ortalaması açısından düşük bir performans geçirmesine karşın Chelsea kariyerini başarılı bulduğunu dile getirdi.

"Milan'a transfer olduğumda kadronun kilit oyuncularından biri olacağım söylenmişti. Ancak özellikle son birkaç ayda teknik direktör Inzaghi, beni kadroda çok düşünmediğini belli etti" ifadelerini kullanan İspanyol forvet, bu nedenle kariyerinde yeni bir sayfa açma ihtiyacı hissettiğini belirtti.

Torres, bu esnada eski kulübü Atletico Madrid'den gelen teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini vurguladı.

Sayfa Yükleniyor...