Lucescu gurbetçilerle yüz yüze görüşüyor

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Avrupa'da oynayan gurbetçilerle yüz yüze görüşecek.

NTV Spor

07.08.2017 - 16:09

Rumen Teknik adam çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. En çok merak edilen konu ise Arda Turan'ın Milli Takıma geri dönüp dönmeyeceği, bu konunun perşembe günü kesinlik kazanması bekleniyor.

Lucescu ilk merhabayı Hakan Çalhanoğlu'na yaptı
Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörlüğüne getirilen Mircea Lucescu, Samsun'daki ilk icraatını gerçekleştirip, Beşiktaş-Atiker Konyaspor maçını izledikten sonra ayağının tozuyla İstanbul'a dönüp İtalya'nın yolunu tuttu. Beraberinde 1.yardımcısı Tayfur Havutçu ile birlikte Milano'ya geçen Lucescu burada Hakan Çalhanoğlu ile biraraya geldi.

HAKAN'A ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Hakan'la yaptığı konuşmada, "Sen Milli Takım oyuncu grubu içinde en önemli oyunculardan birisin. Kaliteni ve saha içindeki varlığını çok iyi biliyorum" dediği öğrenildi.

Tayfur Havutçu ile beraber Hakan'la uzun süren bir konuşma yapan Lucescu, daha sonra Inter'e kiralık olarak giden Emre Mor ile biraraya geldi ve kendisiyle tıpkı Hakan'la yaptığı gibi uzun süre yüz yüze görüştü

Roma'da da Cengiz Ünder ile biraraya gelecek olan Lucescu'nun futbolcularla yaptığı konuşmada her türlü konuyu masaya yatırdığı ve kendilerine, "Herşeyi çekinmeden anlatın. Hakkınızda etraflıca bilgi sahibi olmak istiyorum" dediği gelen haberler arasında.

SIRADA ALMANYA VAR
İtalya'daki temaslarını bitirdikten sonra, Almanya'ya geçecek olan Lucescu burada da Yunus Mallı, Nuri Şahin, Kaan Ayhan, Ömer Toprak, Çağlar Söyüncü ve Milli Takıma alınması muhtemel gençlerle biraraya gelecek, Rumen hoca daha sonra İspanya'ya geçecek

ARDA ZİRVESİ PERŞEMBE GÜNÜ GERÇEKLEŞEBİLİR
Makedonya ile yapılan özel maçtan sonra döndükleri Slovenya'daki kampında düzenliği basın toplantısında, "Milli Takımı bıraktım" diyen Arda Turan ile Lucescu zirvesi ise büyük ihtimalle Perşembe günü gerçekleşecek.

İspanya'da oynayan Arda Turan, Emre Çolak ve Enes Ünal ile görüşecek olan Lucescu'nun hafta sonunda İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...