Luis Campos PSG'ye imzayı attı

Paris Saint-Germain (PSG), Luis Campos ile spor danışmanı olarak 3 yıllık sözleşme imzaladı.

NTV Spor 03.06.2022 - 20:28

Yaşanan yönetimsel sıkıntılar nedeniyle Galatasaray'daki sportif danışmanlık görevinden ayrılan Luis Campos, PSG'yle anlaştı. Portekizli spor adamı, Fransız temsilcisinde spor danışmanı olarak görev yapacak.

Fransız LeParisien gazetesinin haberine göre; 57 yaşındaki spor adamı, PSG Başkanı Nasır el-Halifi'nin spor danışmanlığını yapacak. Brezilyalı Leonardo'nun yerine göreve gelen Luis Campos, futbolda kulübün en güçlü adamı olacak.

Real Madrid'e gitmesine son anda engel olunan ve yüklü bir kontrata imza atan Kylian Mbappe'yle Monaco'da birlikte çalışan Luis Campos, PSG ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Yaz transfer döneminde bir çok değişiklik olması beklenen PSG'de Luis Campos'u zorlu bir süreç bekliyor. PSG'nin Pochettino'nun yerine yeni bir teknik adamı takımın başına getirmesi bekleniyor.

Deneyimi ve geniş ağı nedeniyle geçmişte de PSG'nin gündemine gelen Campos, 2017'de Fransa şampiyonu olan Monaco'nun kadrosunu yapılandırmıştı. Geçen yıl Fransa şampiyonu olan Lille'in yapılanmasında da pay sahibi olan Campos, Real Madrid, Mouscron (Belçika) ve Celta Vigo (İspanya) gibi ekiplerde de çalıştı.

Sayfa Yükleniyor...