Mancini'den ilginç veda!

Görevine ani bir şekilde son verilmesi nedeniyle Manchester City taraftarına veda edemeyen Roberto Mancini, çareyi bir gazeteye ilan vermekte buldu. İtalyan menajer ilanda kazandığı kupalara yer verip, taraftara teşekkür mesajı yayınladı.

NTV Spor 18.05.2013 - 14:29

Manchester City'ye 44 yıl sonra şampiyonluk kupasını kazandıran Roberto Mancini'nin görevine, bu sezon alınan istikrarsız sonuçlar nedeniyle geçtiğimiz hafta son verilmişti.

Ligde şampiyonluk unvanının korunamaması, Devler Ligi'nde alınan başarısız sonuçlar ve Federasyon Kupası'nın finalde kaybedilmesi Mancini'nin sonunu hazırlarken, İtalyan menajer Etihad Stadı'nda taraftarına veda etme şansı yakalayamamıştı.

Ancak Roberto Mancini, şehrin en çok okunan gazetelerinden biri olan Manchester Evening News'a bir ilan vererek, mavi-beyazlı kulübün taraftarlarına veda etti.

İlanda "Manchester City taraftarları... Üç unutulmaz yıl... Her zaman kalbimde olacaksınız" mesajını yayınlayan İtalyan menajer, kazandığı lig şampiyonluğu kupası, Federasyon Kupası ve Community Shield ile birlikte ilanda kendi fotoğrafına yer verdi.

Sayfa Yükleniyor...