Luke Shaw ve Fellaini ilk sırada

Manchester United yönetimi Ocak ayında kadrodan bazı oyuncularla yolların ayrılması konusunda menajer Jose Mourinho'ya talimat verdi. Kadronun şişkin olduğu düşüncesindeki United yönetimi, çok fazla şans bulamayan oyuncuların elden çıkarılarak, kasaya para girmesini istiyor.

NTV Spor

08.11.2017 - 14:48 | Son Güncelleme: 08.11.2017 - 17:23

İngiliz basınına göre; United ile yolları ayırması söz konusu olan isimler arasında sol bek Luke Shaw yer alıyor. 2014'te 27 milyon sterlin karşılığında transfer edilen 22 yaşındaki futbolcu, yaşadığı sakatlık ve form durumu nedeniyle son 1 yılda sadece 4 lig maçında onbirde yer aldı.

Luke Shaw ile birlikte Maroune Fellaini'nin Manchester United'daki belirsiz görünüyor. Haziran ayında kulüple sözleşmesi sona erecek Belçikalı orta saha oyuncusu, ocak ayından itibaren istediği kulüple görüşebilecek.

Manchester United, son 4-5 yılda transfere çok ciddi bir kaynak ayırdı. United'da Lous van Gaal döneminde açılan transfer muslukları, Jose Mourinho ile akmaya devam etmişti. Portekizli çalıştırıcı, geride kalan 1,5 sezonda yapılan 6 transfer için 285 milyon sterlin harcadı.

Sayfa Yükleniyor...