Maradona'dan Maduro'ya destek

Efsane futbolcu Diego Maradona sosyal medya hesabı üzerinden Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduroya "Bugün Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum" sözleriyle destek çıktı.

NTV Spor 24.01.2019 - 17:05

Arjantinli efsane futbolcu Diego Maradona, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya desteğini yineleyerek, "Bugün Nicolas Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum. Venezuela'yı halk yönetiyor." ifadesini kullandı.

Maradona, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Maduro'ya desteğini vurguladı.

Maradona "Değişmeyeceğim. Bugün Nicolas Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum. Venezuela'yı halk yönetiyor, onları seviyorum!" ifadelerine yer verdi.

Efsane futbolcu ve teknik direktör Maradona, Maduro'nun Mayıs 2017'de düzenlediği seçim kampanyasının kapanışına da katılmış ve desteğini göstermişti.

Maradona, ayrıca, 2017'de yayımladığı bir videoda, "Biz ölene dek Chavezcileriz. Maduro istesin, sahip olduğumuz en kutsal şey olan bayraklarımızı ezmek isteyenlere, emperyalizme karşı savaşmaya ve özgür Venezuela için asker üniformamı giymeye hazırım. Yaşasın Chavez, yaşasın Maduro. Yaşasın devrim." demişti.

Sayfa Yükleniyor...