Markovic İstanbul'da!

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmaya hazırlandığı Lazar Markovic, İstanbul'a geldi.

NTV Spor 29.08.2015 - 15:12
Markovic İstanbul'da!

Fenerbahçe'nin, transferi için kendisi ve kulübü Liverpool ile görüşmelerde bulunduğunu açıkladığı Sırp futbolcu Lazar Markovic, İstanbul'a geldi.

İngiltere'nin Manchester kentinden Atatürk Havalimanı'na gelen Sırp futbolcuyu, Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile az sayıdaki sarı-lacivertli taraftar karşıladı.
     
Havalimanında basın mensuplarına açıklamada bulunan 21 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe'nin çok büyük bir kulüp olduğunu söyledi.
     
Sarı-lacivertli kulübün büyük bir taraftara sahip olduğunu vurgulayan Markovic, "Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Burada çok mutlu ve başarılı olacağımı düşündüğüm için Fenerbahçe'ye gelmeye karar verdim" şeklinde konuştu.
     
Fenerbahçe hakkında Mateja Kezman ve Milos Krasic'ten bilgiler aldığını kaydeden Sırp futbolcu, "Her ikisi de bana çok olumlu bilgiler verdiler. Fenerbahçe'de müthiş oyuncular var. Burada olduğum için gurur duyuyorum. Umarım benim için güzel olur" ifadelerini kullandı.
     
Fenerbahçe atkısı ile basın mensuplarına poz veren Lazar Markovic, kendisini bekleyen özel araçla havalimanından ayrıldı. Sırp futbolcu, sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçecek.

Fenerbahçe'nin Markovic'le 1 yıllık kiralık sözleşme imzalaması bekleniyor.

SOW'UN YERİNE DE TRANSFER!
Transfer sezonunun flaş takımı Fenerbahçe son güne kadar çalışmalarını sürdürecek. Sarı lacivertli yönetim Sow'un yerine bir transfer yapabilmek için mesai harcıyor.

Liverpool'dan Lazar Markovic'i kadrosuna kattığı takdirde 11. transferini yapmış olacak Fenerbahçe'de hareketlilik bitmiyor. Son anda bir pürüz çıkmadığı takdirde Markovic'i satın alma opsiyonu olmadan 1 yıllığına kiralayacak Fenerbahçe yönetimi, Moussa Sow'un beklenmedik ayrılığı üzerine yeniden harekete geçti. Bu bölgeye bir oyuncu transfer edebilmek için transfer listesine yoğunlaşan yönetim çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürütmeye özen gösteriyor.

Bu bölge haricinde başka bir transfer düşünmeyen Fenerbahçe, bu transferi de yaparsa transfer sezonunu 12 transferle kapatmış olacak.

 

Sayfa Yükleniyor...