TRANSFER HABERLERİ | Kylian Mbappe İspanya'da ev aramaya başadı

Kylian Mbappe, Paris Saint-Germain'deki geleceği konusundaki belirsizliğin ortasında Madrid'de ev aramaya başladı.

NTV Spor 20.04.2021 - 14:33 | Son Güncelleme: 20.04.2021 - 14:39

Kylian Mbappe'nin Paris Saint-Germain ile henüz yeni sözleşme imzalamaması hakkındaki transfer dedikodularını artıyor.

La Liga devleri Fransız yıldızı kadrosuna katma konusundaki isteği artık bir sır değil.

Goal'ün haberine göre, Madrid'de ev aramaya başlayan 22 yaşındaki Mbappe, güvendiği bir kişiyi bu iş için görevlendirdi.

Neredeyse mükemmel İspanyolca konuşan Mbappe'nin, İspanya'da bir konut satın almak için sabırsızlandığı belirtildi.

PSG ile olan sözleşmesi 2022'de sona erecek Fransız yıldız, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Düşünme dönemindeyim, ancak PSG ile imzalarsam yıllarca orada olacağım" ifadelerini kullandı.

FLORENTINO PEREZ'İN MBAPPE VE HAALAND SÖZLERİ
İspanyol basınının uzun zamandır gündeme getirdiği Kylian Mbappe ve Erling Haaland ile ilgili transfer iddialarına da cevap veren Real Madrid başkanı şunları söyledi:

"Her ikisi de çok iyi futbolcular. Sokakta beni görenler (Başkan, Mbappe'yi transfer et) diyor. Bende onlara (sakin olun) diyorum. Mbappe ile görüşmedim. Sözleşmesini yenilemek isteyip istemediğini bilmiyorum. Benim yaptığım, Madrid'in futbolda bulunduğu yerden düşmemesi. Ancak şu da var ki, 900 milyon avro gelir elde ederken şimdi 600 milyon avroya indik. Mbappe'den konuşmuyorum ama Madrid'in bir değişikliğe ihtiyacı var. Çok şey kazandık ama yeniden harekete geçmek ve heyecanı geri getirmek gerekiyor. Mevcut ekonomik şartlarda bu kolay değil ama benim üzerinde çalıştığım husus bu. Dünyanın sürekli değişime ihtiyacı var."

Sayfa Yükleniyor...