Mbappe nereye gidecek?

Gelecek transfer döneminin yıldızlarından biri olması beklenen Kylian Mbappe için iddialara göre masada dört teklif var.

NTV Spor 21.10.2020 - 11:07

Kylian Mbappe, önümüzdeki yaz 2021 transfer piyasasının kapanmasına kadar en büyük tartışma konusu olacak. Real Madrid, onu alma konusunda favori ancak Fransız basınına göre Real, Mbappe için Liverpool ile rekabet etmek zorunda kalacak. Juventus ve Barcelona da, yıldız oyuncu için girişimleri hızlandırmaya çalışacak.

Le Parisien'in verdiği habere göre Barça'nın başkan adayı Víctor Font'un koltuğa ulaşmayı başarması halinde Mbappe'yi almak istediği yazıldı. 

Fransız gazetesi ayrıca, Mbappe'nin Real Madrid'e imza atmaya karar verdiğini, ancak yıldız oyuncunun babası ve menajerinin farklı seçenekleri keşfetmek için çeşitli kulüplerle konuştuğunu da yazdı.

MBAPPE İÇİN KİM, HANGİ TEKLİFLE GELDİ?

Habere göre Real Madrid, Liverpool, Juventus ve Barcelona, Mbappe için resmi teklifleri iletecek ekipler. Real Madrid'in 150 Milyon Euro'ya kadar çıkması beklenirken, Liverpool'un bir adım öne geçmek adına 200 Milyon Euro'yu zorlayabileceği yazıldı. The Sun ise daha önce verdiği bir haberde Juventus'un da Mbappe için teklif yapabileceğini, bunun yanında Cristiano Ronaldo'nun da teklifin içinde yer alabileceğini ifade etmişti. 

2017 yazında PSG'ye 135 Milyon Euro karşılığında transfer olan Mbappe, başkent ekibinde 129 maça çıktı, 94 gol attı. 

Sayfa Yükleniyor...