Meireles'e Amsterdam tedavisi!

Fenerbahçe'nin, Benfica ile yaptığı Avrupa Ligi yarı final ilk maçının 62. dakikasında sakatalanan Meireles’in durumu belli oldu. En az 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan Raul Meireles, olası bir Avrupa Ligi finaline yetiştirilmeye çalışılacak.

NTV Spor

26.04.2013 - 14:20
Benfica maçının 62. dakikasında koşarken sakatalanan ve sol arka adelesinde yırdık meydana gelen Meireles'te umut ışığı! Maç sonrası büyük ihtimalle sezonu kapattığı belirtilen Portekizli yıldızın, olası bir Avrupa Ligi finaline yetişmesinin mümkün olabileceği açıklandı. En az 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan Raul Meireles, sadece olası bir Avrupa Ligi finaline yetiştirilmeye çalışılacak.
 
Portekizli yıldızın bugün çekilem MR'ının ardından yapılan açıklamada, Meireles'in  tedavi sürecinin 2 hafta süreceği belirtildi. Bu dönemin ardından takımla çalışmalara başlaması beklenen başarılı oyuncunun takımdaki yerini almasının 3 haftayı bulması bekleniyor. Tedavsine hemen başlanan Raul Meireles,  15 Mayıs'taki olası bir Avrupa Ligi finaline  yetiştirilmeye çalışılacak.

Sayfa Yükleniyor...