Melo: Chiellini'yi tokatlamıştım (!)

Juventus'un savunma oyuncusu Chiellini, Felipe Melo ve Mario Balotelli'yi eleştirirken, iki oyuncudan da İtalyan oyuncuya yanıt geldi.

NTV Spor 09.05.2020 - 20:46

Chiellini, İtalyan basınını verdiği röportajda Melo için saygısız ve çok kötü bir futbolcu olduğu ifadelerini kullandı. Balotelli için de "Kimseye saygı göstermeyen negatif biriydi. Onu dünyanın ilk 20'sinde bile görmüyorum" demişti.

Chiellini'nin sözlerine Felipe Melo ve Mario Balotelli yanıt verdi. Galatasaray'ın eski oyuncusu Melo, Chiellini'nin sözleri için "Torino'dayken ne takım arkadaşlarıma, ne yöneticilere, ne de herhangi birine saygısızlık etmedim. Bu dakikadan sonra Chiellini'ye saygım yok. Asla da olmayacak. 'Balotelli'yi tokatlamak lazım' diyor. Ben de beterin beteriymişim. Chiellini her zaman bir korkak olmuştur" dedi.

"ONU TOKATLAMIŞTIM"
Melo, La Gazzetta Dello Sport'a yaptığı açıklamada Galatasaray'ın Juventus'u mağlup ederek Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turuna kaldığı maçı hatırlattı ve "Kitap yazıp insanları suçlamak çok kolay bir şeydir. Bu adam belki bana hala kızgındır, çünkü Galatasaray'da oynarken onu tokatlamıştım ve Şampiyonlar Ligi'nden elemiştim. Ayrıca, Inter'de oynarken de onları her alanda yenmiştik. Chiellini böyle biridir işte. Her zaman harika biriymiş gibi davranır" diye konuştu.

2009 Konfederasyon Kupası'nda Brezilya ile İtalya'yı 3-0 yendiklerini de hatırlatan Felipe Melo, "Bence bu mağlubiyetlerin acısı var hala onda. Bana karşı hiçbir şey kazanamadı" dedi.

"NE DÜŞÜNDÜĞÜMÜ İNSANLARIN YÜZÜNE SÖYLEYEBİLME CESARETİNE SAHİBİM"
Felipe Melo'nun ardından Mario Balotelli de Chiellini'ye Instagram hesabından paylaştığı hikayeyle yanıt verdi ve "Ben en azından ne düşündüğümü insanların yüzüne söyleyebilme cesaretine sahibim. Senin eline 2013'ten beri birçok kez bu fırsat geçti. Eğer sen gerçek bir erkek olsaydın bu yolu seçmezdin. Eğer şampiyon olmak böyle bir anlama geliyorsa, ben şampiyon olmamayı tercih ederim" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...