Melo'dan Bayern Münih itirafı!

Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo ülkesinin prestijli spor sitelerinden Globe Esporte’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Melo, G.Saray'da oynadığı ilk sezonundan sonra Bayern Münih'ten teklif aldığını söyledi.

NTV Spor 01.03.2014 - 12:53

Galatasaray'da bu sezonki performansıyla beğeni toplayan Felipe Melo, Brezilya'nın prestijli spor sitelerinden Globe Esporte'yi evinde ağırladı.

Yıldız oyuncu, 2010'da Brezilya Milli Takımı'nda yaşadığı problemlerden milli takıma geri dönmesine, Drogba ve Sneijder'le takım arkadaşı olmaktan Türkiye'deki hayatına kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

İstanbul'da bulunan Dünya Kupası'nı görüp görmediği sorulan Felipe Melo, "Dünya Kupası'nı görmek değil, öpüp havaya kaldırmak istiyorum. Sadece görmek beni heyecanlandırmıyor" dedi.

"DÜNYA KUPASI HAYALİM HİÇ BİTMEYECEK"
Scolari'nin kendisini performansından dolayı değil, kişisel tercihi sebebiyle milli takıma almadığını vurgulayan Brezilyalı yıldız, "Dünya Kupası'nda oynama hayalim hiç bitmeyecek. Tanrı'nın yardımıyla daha çok çalışıp takıma seçileceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Sneijder ve Drogba'yla aynı takımda olmaktan büyük keyif aldığını vurgulayan Melo, "Her ikisi de çok kaliteli insanlar. Takım adına mücadele ediyoruz ve iyi bir ekip ruhumuz var. Sneijder ile 2010 yılındaki Hollanda-Brezilya maçında bir sıkıntı yaşadık ama bu konu hiç açılmıyor. Birbirimizle ilişkimiz çok iyi düzeyde" şeklinde konuştu.

"MUNIH'TEN TEKLİF ALDIM"
Felipe Melo röportajında, Galatasaray'da oynadığı ilk sezonundan sonra Bayern Münih'ten teklif aldığını ancak anlaşamadıkları itirafında da bulundu. Sarı-kırmızılı takımda büyük başarılar kazanarak efsane olmak istediğini ifade eden Brezilyalı oyuncu, İstanbul'da henüz Kapalı Çarşı'ya gitme fırsatı bulamadığını, gitmeyi çok istediğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...