"Messi'nin kafasında bir silah var"

Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Jorge Sampaoli, Lionel Messi'nin durumuyla ilgili ilginç bir benzetmede bulundu ve "Kafasında bir silah var. Bu silah Dünya Kupası. Eğer Dünya Kupası'nı kazanamazsa, bu onu öldürecek" dedi.

NTV Spor 26.03.2018 - 21:20

Rusya'da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası'nın başlamasına 3 aydan kısa bir süre kala Arjantin Teknik Direktörü Jorge Sampaoli, Lionel Messi'nin durumuyla ilgili ilginç bir benzetmede bulundu. Messi'nin Dünya Kupası'na odaklandığını söyleyen Sampaoli, "Üzerinde baskı var ve Dünya Kupası'nı kazanamadığı zaman bir çok eleştiri alacağını biliyor. Kafasında bir silah var. Bu silah Dünya Kupası ve kazanamazsa; bu onu öldürecek" diye konuştu.

Messi'ye sahip olduğu için şanslı olduğunu kaydeden Sampaoli, "Bana göre futbol tarihinin en iyi oyuncusu. 10 yıldır dünyanın zirvesinde. İnanılmaz ve onun için bir şeyler söylemek zor. Benden daha iyi olduğunu biliyor. Onun teknik direktörü olmak benim için bir onur. Herkes onun kadrosunda olmasını ister ve bunun için şanslıyız. O sadece inanılmaz yetenekte bir oyuncu değil; aynı zamanda bu oyunu seviyor ve bu onu diğer oyunculardan ayırıyor" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...