"Messi'nin yerini ancak Neymar alabilir"

Sık sık PSG'den ayrılıp Barcelona'ya geri dönebileceği konuşulan Neymar için eski milli yıldız Mazinho da görüşlerini dile getirdi.

NTV Spor 09.04.2020 - 15:51

Brezilya Milli Takımı ile Dünya Kupası'nı kaldıran Mazinho, PSG forması giyen Neymar'ın Barcelona'ya dönmesinin iyi olacağını ve yıldız oyuncunun Messi'nin yerinin alabilecek en iyi aday olduğunu söyledi.

Neymar, 2017-2018 sezonu öncesinde Barcelona'dan ayrılıp PSG'ye transfer oldu ancak gittiğinden beri tekrarr Barcelona'ya döneceği yönündeki haberler giderek arttı.

Konuyla ilgili Radio Marca'ya konuşan Mazinho, "Barcelona'da Lionel Messi'nin yerini alabilecek kimse yok. Bu sadece Neymar olabilir. Geri dönüşü herkes için iyi olacaktır" dedi.

Neymar'ın 28 yaşında olduğunu ve hala futbol olarak sahada yapacak çok şeyi olduğunun altını çizen Mazinho, "Eğer Barça, 222 Milyon Euro'nun altına onu geri alabilirse, bu onlar için de güzel bir fırsat olur" yorumunu yaptı.

Son olarak Bayern Münih forması giyen oğlu Thiago Alcantara hakkında da konuşan Mazinho, Thiago'nun Covid-19 sebebiyle izole olduğunu, Bayern Münih'in bu süreci iyi yönettiğini ve oğlunun güçlü durması gerektiğini de sözlerine ekledi. 

Sayfa Yükleniyor...