Messi, Premier Lig'de başarılı olabilir mi? Takım arkadaşı yorumladı

Kariyerinde birçok ilke ve başarıya imza atan Lionel Messi'nin Premier Lig'de başarılı olup olmayacağı hep merak konusu oldu. Arjantin Milli Takımı'ndan arkadaşı Alexis Mac Allister, 35 yaşındaki yıldıza inandığını söyledi.

NTV Spor 26.02.2023 - 14:27

PSG ile sözleşmesi sezon sonu bitecek Lionel Messi'nin yaz transfer sezonunda alacağı karar merak ediliyor.

Son olarak 2022 Dünya Kupası zaferi yaşarak kariyerine yeni bir başarı ekleyen Messi'nin adı Premier Lig ekipleri ile anılıyor. Arjantinli yıldızın, İngiltere'de başarılı olup olmayacağı hep merak edilen bir konu oldu.

Lionel Messi'nin, Arjantin Milli Takımı'ndan arkadaşı Alexis Mac Allister, 35 yaşındaki yıldızın Premier Lig'de başarılı olacağına inanıyor.

Daily Mail'e konuşan Mac Allister, Messi'nin İngiltere'de oynaması halinde şüpheniz en iyisi olacağını belirtti. Dünya Kupası'nı Arjantinli yıldız sayesinde kazandıklarını söyleyen Mac Allister, şu sözleri ifade etti:

"Messi Premier Lig'de oynasaydı, şüphesiz en iyisi olurdu. Onun için çok zor olur muydu? Sanmıyorum. Dünyanın en zor turnuvasını olan Dünya Kupası'nı kazanarak ne kadar iyi olduğunu gösterdi. Arjantin'de ona gerçekten minnettarız ve onunla gurur duyuyoruz. Çünkü onun sayesinde Dünya Kupası şampiyonu olduğumuzu biliyoruz."

Sayfa Yükleniyor...