Mesut Özil, NTV'ye konuştu: Fenerbahçe'me geldiğim için çok mutluyum

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil, NTV canlı yayınına bağlandı. Bu gece ailesiyle İstanbul'a geleceğini açıklayan Mesut Özil "Fenerbahçe'me geldiğim için çok mutluyum" dedi.

NTV Spor 17.01.2021 - 18:35 | Son Güncelleme: 17.01.2021 - 23:17

SON DAKİKA HABERİ Mesut Özil, NTV'de yayımlanan %100 Futbol programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu ve duygularını dile getirdi. 

FENERBAHÇE, MESUT ÖZİL'İ RESMEN AÇIKLADI

Çok heyecanlı olduğunu dile getiren Mesut Özil, "Zaten konuşmalarımda da Fenerbahçeli olduğumu söylemiştim. Fenerbahçe'me geldiğim için çok mutluyum. Allah'a şükür bu transfer oldu. Çok mutluyum, heyecanlıyım. Fenerbahçeli olarak o formayı giymeyi Allah nasip etti. Gururla taşıyacağım. Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım" dedi.

NTV Yorumcusu Rıdvan Dilmen'in "Antrenman durumun nasıl, takımla mı çalıştın?" sorusuna yanıt veren 32 yaşındaki oyuncu, "Hep as takımla antrenman yapıyordum. Son dönemde bir Almanya'ya uğradım, İngiltere'ye döndüğümde karantinadaydım. İdmanları evde yaptım. Bayağıdır maç oynamıyorum. Ama fizik olarak fit'im, bir sorun yok" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...