Montella: Balotelli'nin hareketi de ona söylenenler de doğru değil

Süper Lig'in 6. haftasında Adana Demirspor 3-0 geriye düştüğü Beşiktaş maçında 3-3 berabere kaldı. Teknik Direktör Vincenzo Montella maçın ardından yaptığı açıklamalarda oyuncularını tebrik etti. İtalyan teknik adam, Balotelli'nin Sergen Yalçın'a yaptığı hareket için de, "Balotelli'nin hareketi de ona söylenenler de doğru değil" dedi.

NTV Spor 21.09.2021 - 22:40 | Son Güncelleme: 22.09.2021 - 00:27

Vincenzo Montella'nın yönetimindeki Adana Demirspor 3-0 geriye düştüğü maçta Beşiktaş karşısında geri dönüşe imza atarak mücadeleden 3-3 beraberlikle ayrıldı.

Maçın arından değerlendirmelerde bulunan İtalyan teknik direktör, "İlk yarıda beğenmiştim bizim takımı. İlk 2 yediğimiz gol de şansımız yaver gitmedi. Şampiyonlar Ligi oynayan bir takıma karşı sonucu kendi lehine çevirmek çok önemli. 2. yarı gösterdikleri ruh için futbolcularımızı tebrik ederim. Maçın başından sonuna kadar pes etmeyen bir takım gösterdik." diye konuştu.

Geldiği günden itibaren oyuncuların gelişimine çok dikkat ettiğini söyleyen Montella, "Bu 15 günlük süreçte takımın kat ettiği yolu çok beğeniyorum. Bireysel oyuncuları genel olarak geliştirmeye çalışıyoruz. Gördüğüm kadarıyla herkes öğrenmeye hevesli." ifadelerini kullandı.

BALOTELLI-SERGEN YALÇIN GERGİNLİĞİ
Oyuncusu Mario Balotelli'nin Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a yaptığı hareketle ilgili soruyu yanıtlayan Montella, "O anda Balotelli ile diyaloğumda ona sadece oyuna konsantre olmasını söyledim. Yaptığı hareket doğru değil ama öncesinde yapılan bazı açıklamalar var, onlar da doğru değil. Belki de aldığı bir mesaj vardı. Başkasının taşıdığı bir söz reaksiyona neden oldu ama iki taraf için doğru değildi" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...