"Morutan'ı geri vermek istiyorlarsa alabiliriz"

Steaua Bükreş Başkanı Gigi Becalli, Galatasaray'ın Olimpiu Morutan'la yollarını ayırmak istemesi halinde transfer için girişimde bulunabileceklerini söyledi. Becalli, 23 yaşındaki oyuncuyla ilgili, "Morutan'ı kiralık olarak ya da bedelsiz bir şekilde göndermek istiyorlarsa transfer edebiliriz" dedi.

NTV Spor 19.05.2022 - 19:12

Gigi Becalli, Romanya'da yayın yapan ProSport'a Olimpiu Morutan'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Steaua Bükreş'ten Galatasaray'a transfer olan 23 yaşındaki orta saha ile ilgili Becalli, "Morutan Galatasaray'a gittikten sonra birçok sorunla karşılaştım. Ödemelerde hep sorun yaşadık ve gecikmeler oldu.

Morutan'ı geri vermek istiyorlarsa alabiliriz. Ancak bu sadece kiralık ya da bedavaya verirlerse olur. Morutan transferinden dolayı oluşan borçlardan vazgeçmeyeceğiz." dedi.

▶ GALATASARAY HABERLERİ

Morutan, geçtiğimiz hafta Ajansspor'a verdiği röportajda, Domenec Torrent döneminde fazla forma şansı bulamamasıyla ilgili, "O sorunun cevabını ben de bilmiyorum. Ben idmanda aynı şekilde çalışmaya devam ettim belki de daha da fazla çalıştım ama hoca öyle bir karar aldı sorumlusu o. Ben aynı şekilde çalışmaya devam ediyorum hiçbir zaman da bırakmadım çalışmayı." açıklamasında bulunmuştu.

Bu sezon Galatasaray formasıyla 35 maça çıkan Olimpiu Morutan, 3 gol ve 3 asistle oynadı.

Sayfa Yükleniyor...