Muriç: Kadıköy'de ağrı kalmıyor

Gençlerbirliği maçında attığı iki golle yıldızlaşan Vedat Muric, taraftarın coşkusunun kendisine her şeyi unutturduğunu belirterek "Sahaya çıktığımda ne bileğimdeki sakatlık ne de ağrılar aklıma geliyor" dedi.

NTV Spor 09.12.2019 - 11:27

Fenerbahçe’nin başarılı santrforu Vedat Muriç, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Kadıköy'de gol atmanın inanılmaz bir duygu olduğunu dile getiren Kosovalı oyuncu, “Başka bir statta bu atmosferi, bu coşkuyu yaşayacağımı düşünmüyorum" dedi.

Gol ya da asistle takımına katkı sağladığı için çok mutlu olduğunu kaydeden Muriç, “Benim gol atmamdan daha çok takımın kazanması önemli. Ben hiçbir zaman kendime gol hedefi koymuyorum. Çünkü eğer belli bir hedef koyup, o gol sayısına ulaşırsam bir rehavet olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Gençlerbirliği karşısında attığı 2 golle maçın yıldızı olan Kosovalı futbolcu, adalesinde ağrı hissedince riske girmeyerek oyundan çıktığını kaydetti.

Antrenman eksikliği olduğunu belirten Muriç, “Maça çıkarken sağlık ekibiyle konuştuğumuzda benden kendimi korumamı istiyor. Ancak sahaya çıkarken maçın coşkusuyla ağrıyı unutuyorsun, sahada aklıma bileğim gelmiyor. Tabiri caizse Allah’a emanet gidiyoruz" yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...